Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > WFH330L250J
WFH330L250J
WFH330L250J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WFH330L250J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WFH330L250J
Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 250 OHM 5% 330W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4908 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela WFH330L250J Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 250 OHM 5% 330W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4908 pcs Podatkovni list WFH Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm)
Serija WFH Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 330W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Rectangular Case delovna temperatura -40°C ~ 220°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.496" (12.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 250 Ohms ±5% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor