Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > WFH330L75RJE
WFH330L75RJE
WFH330L75RJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WFH330L75RJE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WFH330L75RJE
Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 330W
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela WFH330L75RJE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 330W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2986 pcs Podatkovni list WFH Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm)
Serija WFH Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 330W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Rectangular Case delovna temperatura -40°C ~ 220°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.496" (12.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 75 Ohms ±5% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound