Domov > Izdelki > industrijski Controls > Varnost stroja - lahke zavese > MS4800A-20-1000-R
MS4800A-20-1000-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS4800A-20-1000-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS4800A-20-1000-R
Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 36 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela MS4800A-20-1000-R Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36 pcs Podatkovni list MiniSafe 4800 Series Install and Operation Manual
Kategorija industrijski Controls Serija MS4800
Zaščitna višina 1000mm Zaščita Finger/Hand
Druga imena MS4800A201000R delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m Število žarkov 100
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking, Receiver Only Zmožnost zaznavanja 20mm
Zračna višina 10mm