Domov > Izdelki > stikala > Preklop stikala > A9TS110013
A9TS110013
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A9TS110013 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A9TS110013
Proizvajalec Omron
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 100MA 28V
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela A9TS110013 Proizvajalec Omron
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 100MA 28V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11737 pcs Podatkovni list A9TS
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 28V Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-On Serija A9TS
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
Druga imena A9TS11-0013 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle, Vertical Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP64 - Dust Tight, Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Sealed - Flux Protection Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle, Vertical Trenutna ocena 100mA (AC/DC)
Circuit SPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja -
Dolžina aktuatorja 3.80mm