Domov > Izdelki > stikala > Snap Action, Limit Switches > D3V012C23K
D3V012C23K
D3V012C23K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D3V012C23K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D3V012C23K
Proizvajalec Omron
Opis SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 125V
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela D3V012C23K Proizvajalec Omron
Opis SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32512 pcs Podatkovni list
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 30V
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Funkcija stikala On-Mom Serija D3V
Sila sproščanja 5.099gf Pretvarjanje 0.047" (1.2mm)
Pakiranje Bulk Overtravel 0.040" (1.0mm)
Druga imena D3V-01-2C23-K delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Delovno mesto 0.579" (14.7mm) Operativna sila 50gf
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 10,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Lastnosti - Električno življenje 500,000 Cycles
Diferencialna potovanja 0.016" (0.4mm) Trenutna ocena 100mA (AC/DC)