Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > G2R-1-AC110
G2R-1-AC110
G2R-1-AC110
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G2R-1-AC110 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G2R-1-AC110
Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela G2R-1-AC110 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18222 pcs Podatkovni list G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 88 VAC
Izklop napetosti (min) 33 VAC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max Serija G2R