Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > G2R-14-ASDC24
G2R-14-ASDC24
G2R-14-ASDC24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G2R-14-ASDC24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G2R-14-ASDC24
Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela G2R-14-ASDC24 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19725 pcs Podatkovni list G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 16.8 VDC
Izklop napetosti (min) 3.6 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max Serija G2R
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tray Druga imena G2R14ASDC24
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 8A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 1.1 kOhms Moč tuljave 530 mW
Tok tekočine 21.8mA