Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > G2R-2A-ASI-DC12
G2R-2A-ASI-DC12
G2R-2A-ASI-DC12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G2R-2A-ASI-DC12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G2R-2A-ASI-DC12
Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela G2R-2A-ASI-DC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5734 pcs Podatkovni list G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC
Izklop napetosti (min) 1.8 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 380VAC, 125VDC - Max Serija G2R