Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > G5V-2-FDDC12
G5V-2-FDDC12
G5V-2-FDDC12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G5V-2-FDDC12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G5V-2-FDDC12
Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela G5V-2-FDDC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31410 pcs Podatkovni list
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9 VDC
Izklop napetosti (min) 0.6 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 125VAC, 125VDC - Max Serija G5V-2
Čas izdaje 3ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tube Druga imena G5V2FDDC12
delovna temperatura -25°C ~ 65°C Čas delovanja 7ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 288 Ohms
Moč tuljave 500 mW Tok tekočine 41.7mA