Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > OA109AP-11-2WB
OA109AP-11-2WB
OA109AP-11-2WB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OA109AP-11-2WB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OA109AP-11-2WB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela OA109AP-11-2WB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež - Napetostni razpon 80 ~ 130VAC
Napetost - ocenjena 115VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 119.5mm L x 119.5mm H
Serija OA109 RPM 2300 RPM
Moč (Watts) 11.00W Druga imena 1053-1006
OA109AP-11-2WBX
OA109AP112WB
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hrup 30.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant