Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD1225-12HB02A
OD1225-12HB02A
OD1225-12HB02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD1225-12HB02A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD1225-12HB02A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela OD1225-12HB02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.140 in H2O (34.9 Pa) Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H
Serija OD1225 RPM 2200 RPM
Moč (Watts) 5.00W Druga imena +OD1225-12HB02A