Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD1225-12LS10A
OD1225-12LS10A
OD1225-12LS10A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD1225-12LS10A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD1225-12LS10A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD1225-12LS10A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 4 Wire Leads
Statični tlak 0.100 in H2O (24.9 Pa) Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H
Serija OD1225 RPM 1800 RPM
Moč (Watts) 3.00W Druga imena OD1225-12LS10AX