Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD1232-12MB01A
OD1232-12MB01A
OD1232-12MB01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD1232-12MB01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD1232-12MB01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD1232-12MB01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 32.00mm
Utež - Napetostni razpon 6 ~ 13.8VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.330 in H2O (82.2 Pa) Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H
Serija OD1232 RPM 3300 RPM
Druga imena OD1232-12MB01AX
OD123212MB01A
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Hrup 48.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.5A Vrsta ležaja Ball