Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD1232-48MSS01A
OD1232-48MSS01A
OD1232-48MSS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD1232-48MSS01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD1232-48MSS01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD1232-48MSS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 32.00mm
Utež - Napetostni razpon 24 ~ 55.2VDC
Napetost - ocenjena 48VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.330 in H2O (82.2 Pa) Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H
Serija OD1232 RPM 3300 RPM
Druga imena OD1232-48MSS01AX
OD123248MSS01A
delovna temperatura 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Hrup 48.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.150A Vrsta ležaja Sealed Sleeve