Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD1238-12MBXC02A
OD1238-12MBXC02A
OD1238-12MBXC02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD1238-12MBXC02A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD1238-12MBXC02A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD1238-12MBXC02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.50mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.510 in H2O (127.0 Pa) Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H
Serija OD1238 RPM 3800 RPM
Moč (Watts) 18.00W Druga imena OD1238-12MBXC02AX