Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD127-12LB01A
OD127-12LB01A
OD127-12LB01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD127-12LB01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD127-12LB01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD127-12LB01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.50mm
Utež - Napetostni razpon 8 ~ 14VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 127mm L x 127mm H
Serija OD127 RPM -
Druga imena OD127-12LB01AX
OD12712LB01A
delovna temperatura -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Hrup - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C