Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD3010-12MSS01A
OD3010-12MSS01A
OD3010-12MSS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD3010-12MSS01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD3010-12MSS01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD3010-12MSS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 10.20mm
Utež - Napetostni razpon 8 ~ 17VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.170 in H2O (42.3 Pa) Velikost / dimenzija Square - 30mm L x 30mm H
Serija OD3010 RPM 9000 RPM
Druga imena OD3010-12MSS01AX
OD301012MSS01A
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 27.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.090A Vrsta ležaja Sealed Sleeve