Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD4006-12HSS
OD4006-12HSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD4006-12HSS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD4006-12HSS
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD4006-12HSS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 6.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.090 in H2O (22.4 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija OD4006 RPM 6600 RPM
Moč (Watts) 700mW Druga imena OD4006-12HSSX
OD400612HSS
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup 30.0 dB
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.060A