Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD4020-12HS02A
OD4020-12HS02A
OD4020-12HS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD4020-12HS02A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD4020-12HS02A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD4020-12HS02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 20.00mm
Utež - Napetostni razpon 7 ~ 14VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.300 in H2O (74.7 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H