Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD4020-12LLSS
OD4020-12LLSS
OD4020-12LLSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD4020-12LLSS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD4020-12LLSS
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD4020-12LLSS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 20.00mm
Utež - Napetostni razpon 7 ~ 14VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija OD4020 RPM -
Druga imena OD4020-12LLSSX
OD402012LLSS
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Hrup - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 45000 Hrs @ 45°C