Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD4028-12LBXC02A
OD4028-12LBXC02A
OD4028-12LBXC02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD4028-12LBXC02A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD4028-12LBXC02A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD4028-12LBXC02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 28.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H