Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD4028-12MS01A
OD4028-12MS01A
OD4028-12MS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD4028-12MS01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD4028-12MS01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD4028-12MS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 28.00mm
Utež - Napetostni razpon 7 ~ 14VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.250 in H2O (62.3 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija OD4028 RPM 8000 RPM
Druga imena OD4028-12MS01AX
OD402812MS01A
delovna temperatura 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Hrup 35.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.180A Vrsta ležaja Sleeve