Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD4510-24MSS01A
OD4510-24MSS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD4510-24MSS01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD4510-24MSS01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD4510-24MSS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10432 pcs Podatkovni list AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogCircuit Diagrams
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 10.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 45mm L x 45mm H