Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD5020-24MS01A
OD5020-24MS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD5020-24MS01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD5020-24MS01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD5020-24MS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11354 pcs Podatkovni list AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogCircuit Diagrams
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 20.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 50mm L x 50mm H
Serija OD5020 RPM -
Druga imena OD5020-24MS01AX
OD502024MS01A
delovna temperatura -
Hrup - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena - Vrsta ležaja Sleeve
Odobritve UR Zračni tok -
Podobni izdelki
  • del #:OD512JE
  • Proizvajalci:Ohmite
  • Opis:RES 5.1K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Na zalogi:217199
OD513J Image
  • del #:OD513J
  • Proizvajalci:Ohmite
  • Na zalogi:5772
 RFQ
OD513JE Image
  • del #:OD513JE
OD514J Image
  • del #:OD514J
  • Opis:RES 510K OHM 1/4W 5% AXIAL
 RFQ
  • del #:OD510JE
  • Opis:RES 51 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • del #:OD511JE
  • Opis:RES 510 OHM 1/4W 5% AXIAL