Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD6015-12MB01A
OD6015-12MB01A
OD6015-12MB01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD6015-12MB01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD6015-12MB01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD6015-12MB01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 15.00mm
Utež 0.079 lb (35.83g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.120 in H2O (29.9 Pa) Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija OD6015 RPM 3900 RPM
Druga imena OD6015-12MB01AX
OD601512MB01A
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 29.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.090A Vrsta ležaja Ball