Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD6038-24LBVXC01A
OD6038-24LBVXC01A
OD6038-24LBVXC01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD6038-24LBVXC01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD6038-24LBVXC01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD6038-24LBVXC01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.580 in H2O (144.5 Pa) Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija OD6038 RPM 6000 RPM
Moč (Watts) 4.00W Druga imena OD6038-24LBVXC01AX
OD603824LBVXC01A
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup 50.0 dB
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.200A