Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD6038-48MBVXC5
OD6038-48MBVXC5
OD6038-48MBVXC5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD6038-48MBVXC5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD6038-48MBVXC5
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD6038-48MBVXC5 Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 48VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija OD6038 RPM -
Druga imena OD6038-48MBVXC5X
OD603848MBVXC5
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C