Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD7025-12LB02A
OD7025-12LB02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD7025-12LB02A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD7025-12LB02A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD7025-12LB02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9482 pcs Podatkovni list AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogCircuit Diagrams
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 70mm L x 70mm H