Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD8015-12LB01A
OD8015-12LB01A
OD8015-12LB01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD8015-12LB01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD8015-12LB01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD8015-12LB01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 15.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H