Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD8020-12HHS
OD8020-12HHS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD8020-12HHS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD8020-12HHS
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD8020-12HHS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13217 pcs Podatkovni list AC,DC Part Number GuideOrion Fan Catalog
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 20.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H