Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD8025-12HB
OD8025-12HB
OD8025-12HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD8025-12HB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD8025-12HB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela OD8025-12HB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež 0.19 lb (86.18g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.150 in H2O (37.3 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija OD8025 RPM 3100 RPM
Moč (Watts) 1.80W Druga imena 1053-1255
OD8025-12HBX
OD802512HB
delovna temperatura -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Hrup 35.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.180A