Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD8025-12LB5
OD8025-12LB5
OD8025-12LB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD8025-12LB5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD8025-12LB5
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD8025-12LB5 Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež 0.19 lb (86.18g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.070 in H2O (17.4 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija OD8025 RPM 2100 RPM
Moč (Watts) 600mW Druga imena OD8025-12LB5X
OD802512LB5
delovna temperatura -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Hrup 23.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart, PWM Control
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.090A