Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD8032-48HHB
OD8032-48HHB
OD8032-48HHB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD8032-48HHB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD8032-48HHB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD8032-48HHB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80.5X32MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 32.00mm
Utež - Napetostni razpon 24 ~ 56VDC
Napetost - ocenjena 48VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Serija OD8032 RPM -
Druga imena OD8032-48HHBX
OD803248HHB
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Hrup - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C