Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD8038-12LLB
OD8038-12LLB
OD8038-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD8038-12LLB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD8038-12LLB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD8038-12LLB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Serija OD8038 RPM -
Druga imena OD8038-12LLBX
OD803812LLB
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C