Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD9220-12MS01A
OD9220-12MS01A
OD9220-12MS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD9220-12MS01A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD9220-12MS01A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD9220-12MS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 20.00mm
Utež - Napetostni razpon 8 ~ 16VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.110 in H2O (27.4 Pa) Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H
Serija OD9220 RPM 2400 RPM
Druga imena OD9220-12MS01AX
OD922012MS01A
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 31.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.160A Vrsta ležaja Sleeve