Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD9225-12LB5
OD9225-12LB5
OD9225-12LB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD9225-12LB5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD9225-12LB5
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD9225-12LB5 Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 92.5mm L x 92.5mm H