PSAA30R-150-R-C5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSAA30R-150-R-C5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSAA30R-150-R-C5
Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PSAA30R-150-R-C5 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3026 pcs Podatkovni list Custom Connectors DatasheetPSAA30R Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.331 lb (150.14g)
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm) Serija PSAA30R (30W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 30W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm
Druga imena PSAA30R-150-C5
REWORK 0.7X2.5 CENTER+ PSAA30R-150-R-C5
delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI natančen opis 15V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2A Dolžina kabla 59" (1.50m)