PSC12R-120-R-C2
PSC12R-120-R-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSC12R-120-R-C2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSC12R-120-R-C2
Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PSC12R-120-R-C2 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4243 pcs Podatkovni list Custom Connectors DatasheetPSC12R
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.165 lb (74.84g)
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm) Serija PSC12R (12W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 12W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Druga imena 993-1231
PSC12R-120-C2
PSC12R-120-R-C2-ND
PSC12R120RC2
REWORK 2.5X5.5 CENTER+ PSC12R-120-R-C2
delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Vhodni priključek Multi-Blade
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level V
natančen opis 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve CE, C-tick, cULus