Domov > Izdelki > avdio izdelki > Alarmi, brenčala in sirene > AI-4228-P-C250-R
AI-4228-P-C250-R
AI-4228-P-C250-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AI-4228-P-C250-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AI-4228-P-C250-R
Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AI-4228-P-C250-R Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4837 pcs Podatkovni list AI-4228-P-C250-R
Kategorija avdio izdelki Napetostni razpon 60 ~ 250V
Napetost - ocenjena 220V Prekinitev Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm)
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 94dB @ 18V, 10cm
Velikost / dimenzija 1.673" Dia (42.50mm) Serija AI
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Druga imena 668-1037
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Način delovanja Single Tone
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa AC, DC
Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm) Pogostost 2.8kHz
Trajanje - Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 220V 18mA 2.8kHz 94dB @ 18V, 10cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Trenutni - dobava 18mA