Domov > Izdelki > avdio izdelki > Alarmi, brenčala in sirene > AT-2250-T-LW50-R
AT-2250-T-LW50-R
AT-2250-T-LW50-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT-2250-T-LW50-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT-2250-T-LW50-R
Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO TRANSDUCER 1-30V TH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela AT-2250-T-LW50-R Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO TRANSDUCER 1-30V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63920 pcs Podatkovni list AT-2250-T-LW50-R
Kategorija avdio izdelki Napetostni razpon 1 ~ 30V
Napetost - ocenjena 15V Prekinitev PC Pins
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 92dB @ 15V, 10cm
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija AT
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Druga imena 668-1304
AT-2250-T-LW50-R-ND
AT2250TLW50R
delovna temperatura -20°C ~ 60°C Način delovanja Single Tone
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Peak-Peak Signal Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Pogostost 5kHz Trajanje -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven natančen opis Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 15V 5mA 5kHz 92dB @ 15V, 10cm Through Hole PC Pins
Trenutni - dobava 5mA Odobritve -
Podobni izdelki
  • del #:AT-2208(46)
  • Proizvajalci:Hirose
  • Opis:RF ATTENUATOR 8DB 50OHM 4SMD
  • Na zalogi:5719
 RFQ
 RFQ
  • del #:AT-2304(40)
  • Proizvajalci:Hirose
  • Opis:RF ATTENUATOR 4DB 50OHM SMA
  • Na zalogi:5776
  • Opis:RF ATTENUATOR 10DB 50OHM SMA
  • Opis:RF ATTENUATOR 5DB 50OHM SMA
  • Opis:RF ATTENUATOR 3DB 50OHM SMA
  • Opis:RF ATTENUATOR 9DB 50OHM 4SMD
  • Opis:RF ATTENUATOR 2DB 50OHM SMA
AT-2235-TT-R Image
  • Opis:RF ATTENUATOR 1DB 50OHM SMA
AT-23.51222MFHE-T Image
  • Opis:RF ATTENUATOR 20DB 50OHM SMA
  • Opis:RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 4SMD