Domov > Izdelki > avdio izdelki > mikrofoni > POW-1644L-LWC50-B-R
POW-1644L-LWC50-B-R
POW-1644L-LWC50-B-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi POW-1644L-LWC50-B-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela POW-1644L-LWC50-B-R
Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis MIC COND ANALOG OMNI -44DB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela POW-1644L-LWC50-B-R Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis MIC COND ANALOG OMNI -44DB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 48625 pcs Podatkovni list POW-1644L-LWC50-B-R
Kategorija avdio izdelki Napetostni razpon 2V ~ 10V
Napetost - ocenjena 2V Tip Electret Condenser
Prekinitev Wire Leads Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Oblika Circular Serija POW
Občutljivost -44dB ±3dB Razmerje S / N 60dB
Ocene IP57 - Dust Protected, Waterproof Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk Vrsta izhoda Analog
Druga imena 668-1210
POW-1644L-LWC50-B-R-ND
POW1644LLWC50BR
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca 2.2 kOhms Višina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenčni razpon 50Hz ~ 16kHz Smer Omnidirectional
natančen opis 50Hz ~ 16kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-44dB ±3dB) Wire Leads Trenutni - dobava 500µA