Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > 16SEQP150M+T
16SEQP150M+T
16SEQP150M+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 16SEQP150M+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 16SEQP150M+T
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUMINUM 150UF 16V 20% (10 X
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 86570 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 16SEQP150M+T Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUMINUM 150UF 16V 20% (10 X Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 86570 pcs Podatkovni list SEQP Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija OS-CON™, SEQP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 47.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 955mA @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm natančen opis 150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose