Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > 2R5SEP1500M+T
2R5SEP1500M+T
2R5SEP1500M+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2R5SEP1500M+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2R5SEP1500M+T
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 2R5SEP1500M+T Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73228 pcs Podatkovni list 2R5SEP1500M View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2.5V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija OS-CON™, SEP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 272mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.44A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhm natančen opis 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose