2SK066500L
2SK066500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2SK066500L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2SK066500L
Proizvajalec Panasonic
Opis MOSFET N-CH 20V 100MA SMINI-3
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 2SK066500L Proizvajalec Panasonic
Opis MOSFET N-CH 20V 100MA SMINI-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5034 pcs Podatkovni list 2SK0665
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 100µA
Vgs (Max) 8V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SMini3-G1 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 Ohm @ 20mA, 5V Odmik moči (maks.) 150mW (Ta)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-70, SOT-323
Druga imena 2SK066500LCT delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V natančen opis N-Channel 20V 100mA (Ta) 150mW (Ta) Surface Mount SMini3-G1
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100mA (Ta)