2SK221100L
2SK221100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2SK221100L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2SK221100L
Proizvajalec Panasonic
Opis MOSFET N-CH 30V 1A MINI-PWR
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 2SK221100L Proizvajalec Panasonic
Opis MOSFET N-CH 30V 1A MINI-PWR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4605 pcs Podatkovni list 2SK2211
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja MiniP3-F1 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 500mA, 10V Odmik moči (maks.) 1W (Ta)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-243AA
Druga imena 2SK221100LTR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 87pF @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 1A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount MiniP3-F1 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1A (Ta)