Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Tranzistorji - JFETs > 2SK275100L
2SK275100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2SK275100L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2SK275100L
Proizvajalec Panasonic
Opis JFET N-CH 10MA 200MW MINI-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 2SK275100L Proizvajalec Panasonic
Opis JFET N-CH 10MA 200MW MINI-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 212788 pcs Podatkovni list 2SK275100L Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id 3.5V @ 1µA
Paket naprave za dobavitelja Mini3-G1 Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena 2SK275100LDKR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5pF @ 10V Vrsta FET N-Channel
natančen opis JFET N-Channel 10mA 200mW Surface Mount Mini3-G1 Trenutna odtok (Id) - maks 10mA
Tok - Odvod (Idss) @ Vds (Vgs = 0) 1.4µA @ 10V Številka osnovnega dela 2SK2751