Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > 32SEPF68M+TSS
32SEPF68M+TSS
32SEPF68M+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 32SEPF68M+TSS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 32SEPF68M+TSS
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 32V T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 32SEPF68M+TSS Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 32V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94383 pcs Podatkovni list 32SEPF68M View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 32V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija OS-CON™, SEPF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.2A @ 100kHz Ocene -