Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > 35SEPF22M+TSS
35SEPF22M+TSS
35SEPF22M+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 35SEPF22M+TSS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 35SEPF22M+TSS
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 35SEPF22M+TSS Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93265 pcs Podatkovni list 35SEPF22M View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija OS-CON™, SEPF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena P16407CT delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm
natančen opis 22µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF
Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
35SEPF39M+TSS Image
35SEPF22M Image
  • del #:35SEPF22M
  • Proizvajalci:Panasonic