Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > 6SEP330M+T
6SEP330M+T
6SEP330M+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 6SEP330M+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 6SEP330M+T
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 6SEP330M+T Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64152 pcs Podatkovni list 6SEP330M View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija OS-CON™, SEP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 185mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena P16415CT delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF