Domov > Izdelki > stikala > Snap Action, Limit Switches > ABS1110509
ABS1110509
ABS1110509
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ABS1110509 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ABS1110509
Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ABS1110509 Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43763 pcs Podatkovni list ABS(BS) Switches Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 30V
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-Mom Serija ABS
Sila sproščanja 20gf Pretvarjanje 0.024" (0.6mm)
Pakiranje Bulk Overtravel 0.015" (0.4mm)
Druga imena 255-2019
ABS1110509-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Delovno mesto 0.330" (8.4mm) Operativna sila 150gf
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 5,000,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti -
Električno življenje 50,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.004" (0.1mm)
Trenutna ocena 2A (AC/DC) Circuit SPDT